קורס qa

מעוניין ללמוד מקצוע מאתגר ומרתק, חולם להשתלב בעולם ההיי טק המתפתח, מקומך כאן איתנו, צור עימנו קשר באתר ללא שהיות ואנו נשמח לעמוד לשירותך בכל הקשור למידע על קורס qa איכותי בכל רחבי הארץ!

בודקי תוכנה הפכו לאנשי מקצוע מבוקשים ביותר בתחום ההיי טק בארץ ובעולם. מטרת קורס qa להכשיר אנשי מקצוע בתחום בדיקות התוכנה שהפך למשמעותי מאוד בניהול פרויקטים ובתהליך של פיתוח מוצרים. עיקר אחריותם של אנשי מקצוע sqa הוא אבטחת האיכות של התוכנה בארגון.

עיקר עבודתם מתמקדת בתהליכים חשובים של פיתוח התוכנה בארגון, בחברה בראשית דרכה או בחברה ותיקה ומבוססת. החשיבות הברורה של בדיקת תוכנה היא קודם כל במניעת תקלות בתהליך הייצור של התוכנה. בדיקות תוכנה כוללות למעשה מנגנוני בקרת איכות מסובכים ומורכבים מאוד.

בודק תוכנה חייב להיות איש מיומן ומקצועי והוא נדרש לגלות ערנות גבוהה במהלך עבודתו שנרכשת עם הזמן. תחום זה מהווה קרש קפיצה לתפקידים בכירים בהיי טק בלי תואר ראשון במחשבים.

תוכנית הלימודים:
תוכנית לימודי qa כולל את לימוד הנושאים הבאים: מערכות הפעלה (וינדוס ווינקס), בדיקות תוכנה בסיסיות, סביבת פיתוח, בסיסי נתונים, שפת יו.אמ.אל, מהם הכלים המשמשים את איש המקצוע בודק התוכנה, מתודולוגיות של בדיקות תוכנה, כתיבת מסמכי בדיקות, הרצת בדיקות מסוגים שונים ועוד.

בחלק מבתי הספר נלמדים במהלך הקורס גם הנושאים הבאים: אוטומציה או סיסטם, ניתוח סיכונים, כתיבת פרויקט בנושא עומסים ועבודה עם רשתות ופרוטוקולי תקשורת.

אם גם אתם רוצים להשתלב במקצוע מרתק הפותח בפניכם את כל הדלתות הכי טובות בתחום ההיי טק, הצטרפו אלינו עכשיו והקליקו את הפרטים האישיים שלכם באתר כדי שנוכל לספק לכם את כל המידע הרלוונטי על קורסי qa.

לימוד טכנאי מחשבים

Comments are closed.