קורס ללימודי פלאש (FLASH)

קורס פלאש, נולד על מנת להעניק לתלמידים הכשרה וכלים שיאפשרו להם להכיר את יכולותיה של תוכנת פלאש וכך בעצם להכשיר אותם לשימוש מלא בשלל יתרונותיה של התוכנה. בסיום הקורס, התלמידים יקבלו כלים איתם הם יוכלו לערוך סרטוני וידאו, ליצור סרטוני אנימציה ואפילו לבנות אתרי אינטרנט אינטראקטיביים.

מהי תוכנת הפלאש?
תוכנת פלאש נוצרה ופותחה, על ידי חברת מקרומדיה הידועה. באמצעות התוכנה התלמידים יכולים להפיח חיים בצורות גרפיות שונות, אותם הם יוצרים. התוכנה מאפשרת לתלמידים ליצור סרטוני אנימציה, משחקים גרפים המשלבים תנועה, אתרי אינטרנט דינמיים ועוד שלל אפשרויות של סרטונים, המיועדים לאינטרנט.

התוכנה מספקת לכם מגוון כלים, שבאים לשדרג את הסרטונים ולהפוך אותם יותר מקצועיים כמו למשל שילוב קבצי סאונד ווידאו, בתוך סרטון האנימציה, האתר האינטראקטיבי או המשחק שאנחנו יוצרים באמצעות התוכנה. באמצעות תוכנת הפלאש אתם יכולים ליצור שיתופי פעולה בין כלים אחרים במחשב כמו לדוגמא באמצעות המיקרופון, שבעזרתו תוכלו להקליט סאונד ולשלבו בסרטון. בנוסף לכך ניתן גם לשלב עם העבודה בתוכנה, גם את מצלמת האינטרנט שלכם, כך שאתם יכולים לצלם את עצמכם בקלוט ולערוך את הסרטון, כרצונכם בתוכנה.

בנוסף לכך תוכלו ליצור שיתופי פעולה בין תוכנות שונות במשפחת מקרומדיה, כמו פוטושופ, אינדיזיין, אפטר אפקטס ועוד ולשלב אותם בעבודתכם עם תוכנת הפלאש.

תנאי הקבלה לקורס
לימודי פלאש, נערכים בשלל מכללות, אוניברסיטאות ובתי ספר מקצועיים בארץ. אם זה במסגרת תואר ראשון עם התמחות בעיצוב חדרי תינוקות או במסגרת לימודי תעודה, כאשר הקורס המרכזי עוסק בתוכנת פלאש. תנאי הקבלה לרוב משתנים ממוסד אחד למשנהו, כאשר במסגרת לימודי התואר תדרשו לרוב להציג תיק עבודות, ציון פסיכומטרי ותעודת בגרות מלאה. לעומת זאת במסגרת לימודי התעודה, התנאים הם יותר קלים ולרוב לא יידרש מכם כלום.

יסודות לימודי תוכנת הפלאש
לימודי תוכנת הפלאש כוללים חומרים מעשיים ועיוניים, כאשר ביניהם תוכלו למצוא את הנושאים הבאים: יסודות תוכנת הפלאש ושימושיה, דרכים נכונות להתקנת התוכנה, דרכים נכונות להפעלת התוכנה, יסודות העבודה עם אובייקט ווקטורי, סוגי קבצים הקיימים בפלאש ושימושם, יסודות העבודה עם כלי עיצוב, יסודות העבודה עם כלי ציור, סוגי כלים גרפים, יסודות האנימציה, יצירת אנימציה, יצירה ועיצוב אובייקטים של צבע וצורה, יסודות עיצוב התנועה ושימושה באנימציה, יסודות התכנות ב- Action script, יצירת פקודות, יצירת תפריטים, תכנון, עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט, עבודה עם קבצי סאונד, עבודה עם קבצי וידאו, עיצוב גרפי, עיצוב לוגו, עיצוב מגנטים לאירועים, עבודה עם תוכנות חיצוניות בשילוב פלאש, עיצוב מצגות, יסודות העבודה עם שכבות, שיטות נכונות לייצוא סרטון פלאש לאינטרנט, שיטות עבודה יעילות עם פלאש ועוד.

בוגרי הקורס, יוכלו להשתלב בתעשייה שרק הולכת ומתפתחת, בתור מעצבי פלאש בחברות הפקה שונות, חברות הייטק או להציע את שירותיהם באופן עצמאי בתור מעצבים.

לימודי גרפיקה ממוחשבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *