קורס בדיקת תוכנה

בדיקת תוכנה, מהווה את אחד מהקורסים הכי מבוקשים בין הצעירים, המעוניינים להיכנס לשוק הייטק, תוך מספר קצר של חודשי לימוד. קורס בדיקות תוכנה, מהווה מקצוע נדרש ורווחי, על ידי שלל חברות הייטק גדולות או קטנות. בעיקר בגלל העובדה, ששוק פיתוח התוכנה, מהווה את הבסיס והשורש של חברות ההייטק, בלעדיהן הם לא מתפקדים.
יחד אם זאת כדאי לקחת בחשבון שמדובר במקצוע סיזיפי, הדורש סבלנות, ידע ותשומת לב לפרטים הכי קטנים. בודק תוכנה, אחראי על קביעת נהלי העובדה, הנוגעים לשלל תהליכי התכנון והיישום של תחום הבקרה ובדיקת איכות התוכנה, על פי תכתיבים ודרישות החברה.

יסודות לימודי בדיקת תוכנה
קורס בודקי תוכנה, בא להעניק לתלמידים את הכלים אשר יאפשרו להם להתמודד עם דרישות השוק, בכול הנוגע לבדיקת המערכות השונות והתהליכים שמאפשרים להם לקבוע את מדד האיכות והעמידות של כל תוכנה, בהתאם לסעיפי הדרישות שלה. במהלך לימודי בדיקת תוכנה, התלמידים יחשפו לקורסים מעשיים ועיוניים בתחומים הבאים: יסודות של בדיקת תוכנה, בדיקות התוכנה וחשיבותן, כלים לבדיקות תוכנה, יסודות של מערכות ההפעלה השונות,עבודה עם סביבות פיתוח שונות, יסודות של פיתוח תוכנה, בדיקות בתהליך פיתוח תוכנה, יסודות של בסיסי נתונים, שאילתות ועבודה עם מאגר נתונים, בדיקות תוכנה בסביבה ווירטואלית, כלים לחקר ביצועים, מדיטציה, דרכים לבניית צוות בדיקה עבור חברות, לימוד שיטות עבודה נכונות, דרישות בינלאומיים לבדיקת תוכנה, יסודות למדידת תהליכים, ניתוח בדיקות וביצוע שיפורים, בחירה נכונה של כלי בדיקה אוטומטיים, בחירה נכונה של כלי בקרה ידניים, כלים לבדיקת רשת אבטחת מידע, יסודות וכלים לבדיקת אבטחת איכות, יסודות לכתיבת מסמכי בדיקה. הקורסים משלבים לימודים עיוניים והדגמות מעשיות. בסוף הקורס, התלמידים יצטרכו להכין פרויקט סיום, הכולל את שלל יחידות הלימוד שלמדו במהלך הקורס.

קהל יעד ותנאי קבלה
קורס בדיקות תוכנה, נערך בשלל מכללות ובתי ספר מקצועיים ללימודי מחשבים והייטק, המהווים פתח לאינספור משרות דרושים הייטק במשק. תנאי הקבלה לאותם בתי ספר מקצועיים ללימודי תוכנה, משתנים ממוסד למוסד. כאשר לרוב הם לא דורשים מהמועמדים ידע במחשבים, תעודת בגרות מלאה או פסיכומטרי.

יחד עם זאת, ישנם מוסדות לימוד ללימודי תוכנה, שידרשו מכם לעבור מבחן וראיון קבלה. קורס בדיקת תוכנה, עורך בין שלושה חודשים לחצי שנה ובסופו, תקבלו תעודה מקצועית של בודקי תוכנה, איתה תוכלו להתקבל לשלל משרות הייטק במשק,שרק הולך ומתפתח. קורס בודקי תוכנה, פונה לכל אדם שמתעניין במחשבים ומעוניין להיכנס לתחום ההייטק, בתור בודק תוכנה. הבוגרים לרוב פונים לחברות הייטק גדולות, סטרט אפים, חברות האוט סורסינג ועוד שלל עסקים אחרים שעוסקים בפיתוח ושיווק של תוכנות לשוק. כמובן רצוי שלאותו אדם יהיו קישורים בסיסים בידיעת המחשב והכרת כלי תכנות בסיסיים, ידע מתמטי, סבלנות, יכולת למידה עצמאית ותרגול החומר בבית.

מידע נוסף: מהנדס תוכנה

לימוד טכנאי מחשבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *