קורס אבטחת מידע

בואו הצטרפו אלינו באתר לקבל את כל המידע המקיף והרלוונטי על קורס אבטחת מידע בבתי הספר ובמכונים הפרטיים הטובים ביותר יש ברחבי הארץ!

קורס אבטחת מידע נחשב לאחד הקורסים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות. הסיבה לכך ברורה שכן אין חברה או ארגון בעולם שאינם זקוקים לאבטחה והגנה על זרימת המידע שלהם בין הארגונים השונים ובתחומי תעשייה שונים.

מטרת הקורס בראש ובראשונה להכשיר ולהעניק כלים לאנשים שיהוו את הדור הבא בתחום הגנת המידע מפני ידיים מזיקות ובעלות אינטרס מנוגד לזה של הארגון המעוניינים להשתמש במידע זה כנגד החברה בה הם מועסקים.

מעוניינים להיות חלק בכיר בארגון, רוצים להתקדם לתפקידים ניהוליים במקום העבודה שלכם, קורס אבטחת מידע יקפיץ אתכם קדימה, לפרטים הירשמו מיד באתר!

רוב מאגרי המידע של העסקים בארץ ובעולם נשמרים על גבי מחשבים בעלי חיבור אינטרנטי וכוללים מידע ביטחוני, אישי ועסקי. אבטחת מידע הוא תחום הבא להגן על כל מאגרי המידע בחברה מפני גורמים מזיקים בעלי כוונות בלתי כשרות בעליל הרוצים להרע לארגון.

מטרות הקורס:
מטרות הקורס לאבטחת מידע מלבד הענקת ידע בתחומי תכנון, מערכות מידע, הטמעה, הקמה, ניתוח, ניהול פרויקטים ממוחשבים והגנה על כל אלה, גם הענקת שירות מקצועי בתחום לציבור הלקוחות העסקיים והפרטיים כאחד.

תנאי קבלה לקורס אבטחת מידע:
תנאי הקבלה לקורס אבטחת מידע אינם מסובכים או מורכבים כלל ועיקר והם כוללים ראיון אישי, היכרות בסיסית עם סביבת העבודה חלונות, ידע מוקדם של טכנאי מחשבים ורשתות.

מחיר הקורס לאבטחת מידע נע בממוצע בין 11,500 ₪ ל – 15,000 ₪. הקורס אורך בין 9 חודשים ל – 15 חודשים בהתאם למוסד הלימודים בו הוא מתקיים.

מבנה הלימודים:
במהלך הלימודים משולבים תרגילים מעשיים וטכניים והחומר העיוני כולל את התחומים הבאים: שרתים, מערכות הפעלה, תקשורת וסדנאות מעשיות.

אם אתם אוהבים מחשבים, אם אתם מרגישים כמושיעים הגדולים של המאה ה – 21 בואו עימנו ללמוד בקורס לאבטחת מידע בארגון, לפרטים נוספים והרשמה צרו עימנו קשר באתר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי!

לימוד טכנאי מחשבים

Comments are closed.