קורס מחשבים למבוגרים

בשנים האחרונות, העולם שינה את פניו, כמעט כל השירותים והפעולות הבסיסיות כיום נעשות על ידי המחשב והאינטרנט. עם התקדמות הטכנולוגיה, יותר ויותר מבוגרים וקשישים, מרגישים מחוץ לתמונה. בדיוק בגלל אותה סיבה, נפתחו שלל קורסים במחשבים, אשר באים לספק לקשיש את הכלים איתם הוא יוכל להצטרף לשינוי ובדרך גם ליהנות מאינספור יתרונות.

יתרונות הקורס למבוגר
קורס מחשבים למבוגר מספק לקשיש שלל יתרונות, אשר מסייעים לו להשתלב בעולם של היום ומקלים לו על החיים באינספור תחומים.

כידוע רוב הקשישים, אינם מרגישים במיטבם מבחינה בריאותית, לכן רובם מרותקים בביתם, בגלל קושי בתנועה, דיכאון או תשישות. באמצעות קורס המחשבים, הקשיש לומד את רזי עולם האינטרנט, אשר פותח לו מגוון אפשרויות בהם הוא יכול להשתמש במהלך היום יום. אפשרות ראשונה היא לארוך קניות, כיום ישנם אינספור אתרים בהם הקשיש יכול לבצע קניות בלי לצאת מפתח ביתו או לקום מהמיטה.

השימוש באינטרנט לצורך קניות הפך להיות דבר של מה בכך. נעשו עשרות פוסטים על הנושא באתרי האינטרנט הגדולים, נערכו כתבות בתוכניות הבוקר, בתוכניות חסכון, חדשות ערוץ 2 וערוץ 10 הגדישו כתבות גם כן לנושא. והיום אפילו ניתן לבצע פעולות בחשבון הבנק, אצל המפעיל הסלולרי, לעשות קניות בסופר, קניות בגדים, קניית ספרים, קניית מתנות ואפילו קניית ביטוח פנסיוני. באמצעות האינטרנט, הקשיש יכול לטפל בענייני הבנק ולשלם על שלל תשלומי החובה עבור חברת החשמל, ארנונה מים ועוד. מלבד היכולת הפונקציונלית של האינטרנט, הוא משמש גם ככלי חברתי, באמצעותו הקשיש יכול ליצור קשר עם קרובי משפחה וחברים. בנוסף לכך הקשיש יכול להשאיר את מצלמת האינטרנט שלו פועל בכול עת, כך שקרוביו יכלו לעקוב אחר ובעת מצוקה, הם יוכלו במהרה להזעיק עזרה.

האינטרנט גם משמש את הקשיש בתור כלי בידור, איתו הוא יכול לצפות בסרטים, סדרות ולקרוא כתבות ומאמרים. קורס מחשבים, פותח בפני הקשיש, עולם שלם של אפשרויות שפשוט יכולים לשנות את חייו בשלוש מאות שישים מעלות, לטובה כמובן.

תוכנית הקורס ודגשים חשובים
במהלך קורס המחשבים למבוגרים התלמידים לומדים את הנושאים הבאים: יסודות העבודה עם המחשב, עבודה עם הדפדפן, עבודה נכונה עם מקלדת, עבודה נכונה עם עכבר, ישיבה נכונה מול המחשב, עבודה עם תוכנות האופיס, יסודות העבודה עם האינטרנט, שימוש במייל, שימוש ברשת חברתית, קנייה בתוכה באתרי קניות, סכנות ובטיחות באינטרנט, עבודה עם סקייפ, עבודה עם גוגל, שימוש במצלמת אינטרנט, שימוש במיקרופון ואוזניות, בניית בלוג ועוד שלל נושאים אחרים שיסייעו לקשיש ויעניקו לו את הכלים הדרושים ליהנות מגלישה באינטרנט ושימוש המחשב.

קיימים כיום אינספור קורסים למחשבים המיועדים לקשיש, חשוב לערוך תחקיר וסקר שוק בדיוק כמו שעושים לפני הרשמה לאוניברסיטה או מועדון כושר. במהלך התחקיר, שימו לב לבחון את מוסד הלימודים והמרצה, במהלכו תבחנו עם מוסד הלימודים מספק לקשיש את כל התנאים הדרושים מבחינת הציוד וחומר הלימוד.תבחנו עם המרצה בעל ניסיון במתן שיעורים לקשישים, הדורשים סבלנות וידע.

תבחנו עם הם אמינים וכמובן, תבחנו מה מחיר הקורס. בסופו של דבר, חשוב לבחור מוסד, שיספק לכם את כל התנאים הדרושים מבחינת הציוד ואיכות המורה, אם המחיר זו אבל אחד מהתנאים לא מתקיימים או לא מספקים, המאמץ והכסף שהשקעתם יורד לאבדון.

מדעי המחשב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *