קורס אופיס

מקומות תעסוקה רבים דורשים ידע כזה או אחר בתוכנות אופיס השונות, על מנת שגם לך יהיה את המפתח לדלתות תעסוקתיות רבות, הקלק את פרטייך באתר וקבל מאיתנו את המידע הרלוונטי על קורס אופיס איכותי שיצעיד אותך קדימה!

אופיס 2007 היא סביבת העבודה המוכרת והיעילה מבית מייקרוסופט המאפשרת תפעול קל ונוח של כלי העבודה והיא מאפשרת ביצוע כל פעולה נדרשת בעזרת כלים חזותיים המחברת פריטים נצרכים ובכך הופכת אותם לפשוטים וקלים לשימוש.

מרגיש שאתה קצת נטע זר במקום עבודתך, לא בדיוק יודע איך להכין מצגות, תוכנת אקסל נראית לך כמו תורה מסיני בסינית, אל תדאג קורס אופיס הוא הפתרון עבורך, צור עימנו קשר באתר עוד היום ונשמח לעשות עבורך את כל השאר!

מטרות הקורס להכרת תוכנות אופיס:
מטרתו הראשונה של קורס אופיס הוא קודם כל לקבל ידע ושליטה מלאים בכל תוכנות אופיס ומתן כלים לפתרון בעיות במהלך העבודה השוטפת.

למי מיועד הקורס:
הקורס מיועד למעשה לכל אדם המעוניין לרכוש ידע וכלים בסיסיים לעבודה עם תוכנות אופיס השונות. בסיום הקורס הבסיסי של תוכנות אופיס ניתן להצטרף לאחד מקורסי המתקדמים השונים.

מה בתוכנית הלימודים:?
במהלך הקורס ללימוד אופיס נלמדים הנושאים הבאים: מבוא לאינטרנט, הכרת המחשב – מבנה המחשב ועבודה בסביבת חלונות XP, חידושים בתוכנת אופיס 2007, וורד – טבלאות, עבודה עם טקסט, אובייקטים, עמודים ותבניות, פאואר פוינט – אפקטים, מצגות, אובייקטים ושימוש בתבניות, אקסל – פונקציות עבודה עם גיליונות, נתונים ותאים.

כמו כן נלמדת גם תוכנת אאוטלוק – דואר אלקטרוני, חיפוש, משימות, ניהול לוח שנה, שימוש בלוח שנה ואנשי קשר ומבוא לאינטרנט – גלישה, חיפוש ועוד.

הקורס כולל שיעורים פרונטאליים, דיונים, תרגולים, סימולציות וחומר עיוני. דרישות הקורס כוללות נוכחות חובה ב – 80% אחוז מהשיעורים.

אם אתה בין אלה המעוניינים ללמוד אופיס על מנת להתקדם בעבודה או סתם לידע כללי, השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נשמח להעניק לך הצעות מחיר ללא תחרות למיטב קורסי אופיס בבתי הספר הטובים ביותר בכל רחבי הארץ! אל תחכו שמא תוותרו מאחור!

לימוד טכנאי מחשבים

Comments are closed.