קורס עיצוב אתרים

עיצוב אתרי אינטרנט הוא תחום רחב ומתחדש כול, מעצב אתרים הנקרא גם מעצב WEB חייב לשלוט בטכניקות מסוייות הרלוונטיות לעולם האינטרנט וחייב להיות בעל ידע תיאורטי לפחות בתחום בניית אתרים.
עקב כך ניתן להבין שתחום עיצוב ה- WEB הינו שונה מעיצוב דפוס ולכן ישנן השתלמויות וקורסים נפרדים לתחום זה.

מהו עיצוב אתרים
עיצוב אתרים הוא למעשה החלק הויזואלי של אתר אינטרנט, מעבר לשימוש בצבעים ותמונות צריך המעצב הגראפי להשתמש באלמנטים נוספים שמתקשרים ישירות לקוד האתר לדוגמת גלריית תמונות מתחלפות מבנה האתר והיכן יוצג כל אלמנט באתר. למעצב הגראפי אין צורך בידע ממשי בתכנות אתרים אך מעצב טוב ידע לבחור מודלים נוחים לשימוש ומותאמים לעיצוב הכולל של האתר כך שלמתכנת האתר תהיה עובדה קלה יותר ונוחה יותר.

מעבר להיותכם מעצבים יצירתיים הממציאים מחש עיצובים לאתרים שונים בתחומים שונים הידע הטכני שעליכם לרכוש יהווה בסיס לכל עבודת עיצוב. קווים מנחים בעיצוב אתרים יכולים להיות רוחב האתר בכדי שהאתר יוכל להראות בצורה נכונה בכל מסכי המחשב השונים, גודל תמונות כך שהתמונות לא יוצגו בצורה מעוותת כאשר צופים בהם במסכים בגדלים שונים, רזולוציית האתר כך שניתן יהיה לצפות באתר במסכים העובדים ברזולוציות שונות.

לימודי עיצוב אתרים
לימודי עיצוב אתרים אורכים בדרך כלל כחצי שנה וכוללים בתוכם לימודים עיוניים ומעשיים כאחד של מגוון כלים שונים שיוכלו לשמש אתכם בתפקידכם כמעצבי אתרים.

התוכנות השולטות בעיצוב אתרים הם:

  • PHOTOSHOP של ADOBE לצורך עיצוב מבנה וצבעים.
  • ILLUSTRATOR לצורך עיצוב פונטים ולוגויים כתובים.
  • FLASH לצורך בניית סרטונים ואנימציות פשוטות ומורכבות כאחד, ניתן לבנות אתרים שלמים על ידי שימוש בפלאש בלבד.

כלי עבודה אלו הם תחומי הליבה של כל מעצב אתרים בכול חברה והם מהווים את הבסיס  לבניית השלד, הבנה והעיצוב של כול אתר אינטרנט.

בסוף כול קורס עיצוב אתרים יהיה עליכם להציג עבודת גבר של עיצוב אתר אינטרנט שלם, לרוב ניתן למעצבים החדשים פרק זמן של 40 שעות עבודה עבור סיום הפרוייקט שבסיומו תקבלו תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים שלכם.

בסופו של תהליך עיצוב האתר הוא הפנים של העסק או האדם שהוא מייצג ומעבר לכך מייצג את רמת המיומנות והידע המקצועי של החברה שעיצבה את האתר. בעולם האינטרנט המתפתח יש צורך נמשך למעצבי אתרים פורצי דרך שיכולים לתת את המענה העיצובים והשיווקי שעדיין לא נראה בשוק האינטרנט.

לימודי גרפיקה ממוחשבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *