קורס טכנאי מחשבים

המחשב הופך להיות זירת ההתרחשות הכלכלית והתרבותית העיקרית. אם אתם רוצים לא רק להיות צופים פאסיביים בהתרחשויות בה אלא שותפים פעילים – קורס טכנאי מחשב הוא כרטיס הכניסה שלכם. הפרטים – בפנים!

קורס טכנאי מחשבים מכשיר את בוגריו להשתלב בשוק כמעט בלתי נדלה במגוון מסלולים. כל ארגון, ודאי ארגון גדול, מבוסס כיום על רשת מחשבים המחייב תחזוקה שוטפת ומתמדת. הכשרת איש מחשבים ששייך לארגון ומועסק מטעמו עדיף על תלות בטכנאי שהקשר עמו מבוסס על מיקור חוץ.

זמינותו של טכנאי מחשבים לכל ארגון בכלל ולגוף עסקי, אשר ליבת פעילותו מבוססת ומושתתת על תקשורת מחשבים, אינה רק חיונית: לא אחת היא קריטית. במיוחד כאשר נדרשת זמינות מרבית, און ליין.

קורס טכנאי מחשבים מסמיך את בוגריו להעניק שירות בתחום מערכות מחשוב: לאתר תקלות, לזהות סיבות וגורמים להן ולתת להן מענה, להתקין מחשבים ולשדרגם מעת לעת, להוסיף או לגרוע תוכנות על-פי צורך ודרישה, לוודא שהמערכת תקינה ומאובטחת כנדרש (ולגלות בה, במידה שקיימות, פרצות ופריצות).

מה לומדים בקורס?:
בין הנושאים הנלמדים: התקנת תוכנות שונות ( כגון: התקנת חומת-אש), הוספתן וגריעתן, סריקת וירוסים, זיהוי בעיות ופתרונן, היכרות עם חומרות שונות, ידע בשימוש התכנות הבסיסיות של המחשב, הגדרות שפה ותפעול פונקציות שונות באמצעות המקלדת ועוד.

יש קורסים שונים בכל רחבי הארץ. אחד מהם ודאי עשוי להתאים גם לכם. די ב – 12 שנות לימוד ובהכרה בסיסית ביותר של המחשב.

למי מיועד הקורס?:
לחשמלאים, לאנשי מחשוב, אלקטרונאים, לחיילים משוחררים (מוכר לצורכי מענק), לאקדמאים ולאנשי מקצועות שונים הרוצים לעשות הסבה ולכל מי שמגלים עניין ורצון ויש להם מוטיבציה להעמיק בתחום המחשבים ולרכוש מקצוע מבוקש בתחום זה.

לבוגרי הקורס מוענקת תעודה מטעם משרד התמ"ת המסמיכה אותם לעסוק בטכנאות מחשבים.

אפשר ורצוי למלא כאן פרטים ולהיחשף למגוון עשיר בפריסה גיאוגרפית רחבה, מצפון הארץ. לדרומה, מוסדות לימוד שבהם אפשר ללמוד קורס טכנאי מחשב.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם עם פרטים הנדרשים לבחירת הקורס הטוב והמתאים לכם ביותר. אם לא חשבתם על זה קודם- עכשיו אתם ודאי חושבים. בהצלחה!

לימודי גרפיקה ממוחשבת

Comments are closed.