פיתוח אפליקציות- סוגים שונים

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ובשנים האחרונות נראה כי הטכנולוגיה מכתיבה לנו את הלך חיינו. ניתן לומר כי כמעט לכל מבוגר או ילד יש מכשיר פלאפון כשלרוב האנשים יש מכשיר מתקדם המכונה סמארטפון, דהיינו, טלפון חכם אשר מכיל מערכת הפעלה ואפליקציות רבות שנועדו לשרת אותנו ממש כמו מחשב רגיל המחובר לאינטרנט. הדגש במאמר זה יהיה על כל הקשור אל פיתוח אפליקציות כמקצוע העתיד.

פיתוח אפליקציות- סוגים שונים

ישנם סוגים שונים של אפליקציות ככל אחת מהן פותחה למטרה ספציפית ושונה מהאחרות. אם גם אתם מעוניינים ללמוד פיתוח אפליקציות וכבר בחרתם אם להירשם אל קורס פיתוח אפליקציות לאייפון או לאנדרואיד, הגיע הזמן להגיע להכרעה מה סוג האפליקציה אותה אתם מעוניינים לפתח. חשוב לקחת בחשבון כי יש סוגי אפליקציות הנחשבות כ"בטוחות" וכאלו אשר נחשבות כ"הימור".

פיתוח אפליקציות "בטוחות"

  • מזג אוויר- הרבה אנשים בוחרים לפתח אפליקציות הקשורות אל מזג האוויר בישראל ובערים מרכזיות ברחבי העולם. כאן מדובר על אפליקציות אשר תמיד חיוניות לכל אחד מאיתנו וכאלו אשר מספקות אינפורמציה מורחבת לא רק על הטמפרטורות בכל עיר או מדינה, אלא גם רמת הלחות במקומות אלו, גובה הגלים (גולשים וימאים משתמשים במידע זה רבות), מהירות הרוח ועוד.
  • אפליקציות ספורט- פיתוח אפליקציות הקשורות אל ספורט תמיד יהיה רעיון חכם. כל אחד מודע לעובדה כי קיים קהל יעד גדול מאוד החובב ספורט וכאן תמיד תוכלו לבחור בפיתוח אפליקציה על ענף אחד או אפליקציה המעדכנת בזמן אמת תוצאות של מספר ענפים בעולם.
  • חדשות- הפופולאריות וחשיבות אפליקציות המעדכנות מבזקי חדשות ידועה לכל, שכן כמעט כל אחד מאיתנו הוריד אפליקציה שכזאת לסמארטפון שלו.

מהמרים על אפליקציות

  • מדיה- יש אפליקציות רבות אשר נועדו לשפר את איכות השמע או הוויזואליה של חלק מהתוכנות הקיימות במכשירי הטלפון שלנו. אם חבר מציע לכם פיתוח אפליקציות מדיה, קרוב לוודאי שהכוונה היא לאפליקציה הקשורה אל מוזיקה או המצלמה אשר בפלאפון.
  • משחקים- אפליקציות פופולאריות, אך משום הכמות הגדולה ניתן לומר כי פיתוח של אפליקציות אלו מהווה הימור והשקעה גדולה יותר מאשר אפליקציות המשתייכות לתחומים אחרים.
הייטק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *