לימודי אנימציה

זו אינה פיקציה. זו אינה קומבינציה. זו אופציה. לימוד אנימציה. נשמח לספק לכם אינפורמציה על מוסדות, תכניות ומסלולי לימוד של מקצוע יצירתי נחשב ואתגרי. לא השמים הם הגבול רק הדמיון!

הפיתוח המואץ של אמצעי הטכנולוגיה השונים העשיר והעצים את כל המדיה בכלל ואת הפלטפורמות השונות במדיום הדיגיטאלי בפרט. התוצאה המבורכת של תהליך זה היא כפולה: גידול במספר התחומים שבהם יש צורך ואפשרות לביצוע אנימציה (הנפשה), כגון: בתחום הסלולאר, אפשרויות יצירה רבות יותר ומה שחשוב לענייננו – ביקוש רב יותר לאנימטורים.

לימודי אנימציה מזמנים כר נרחב לשילוב בין טכנולוגיה לאמנות. היכולת להנפיש דמויות, לשוות להן פנים וצורה של בני אדם, להניען לכאן ולכאן, לשנות עולמות ואף להפוך אותן היא אתגר יצירתי עצום. הלימודים מוצעים במגוון תכניות – לימודי תעודה ולימודי תואר ראשון.

לימודי אנימציה – מה לומדים?:
בלימודי אנימציה רוכשים ידע על אודות עקרונות האנימציה וכלים שימושיים לעשייתה. התלמידים מתוודעים אל מכלול טכנולוגיות עדכניות המשמשות ככלי יצירה במקביל להעשרתם, לעידוד ולפיתוח היכולת והכושר היצירתי בכלל ולשימוש בשפה אישית, ייחודית, לאמירה משמעותית בשפה זו.

התכנית כוללת, בין השאר: הפקה ובימוי של סרטי אנימציה קצרים, עם מבנה קולנועי או בלעדיו, לימודי  Post Production שבו לומדים יצירת אפקטים ייחודיים לכל מדיום: טלוויזיה, קולנוע, אינטרנט, אינטראקטיב, פרסום ועוד.

אפשרויות התעסוקה של בוגרי הקורסים בתחום לימודי אנימציה עשויים להשתלב בחברות מדיה אינטראקטיבית, בערוצי טלוויזיה רבים, בחברות הסלולאר, במיזמים אינטרנטיים, בתחום ההוראה. יש ביקוש לאנשי מקצוע טובים ומוכשרים והתנאים טובים ומתגמלים.

מלבד האפשרות לעבוד בחברה מצליחה ולזכות לתנאים טובים בוגרי הקורס יכולים לצאת גם לדרך עצמאית ולעבוד כפרילנסרים וכנותני שירות ללקוחות פרטיים או חברות. מדובר על תחום מרתק שנמצא בתנופה בכל שנה ויכול להשתלם לכן מאוד, מעבר להנאה בלימוד תחום כה מעניין תוכלו להיות בטוחים שהדרך להצלחה כלכלית היא קצרה.

האם תהיה זה אתה, או את, שתאירו ככוכבים זוהרים את שמי האנימציה? תשובה לשאלה זו עשויה להינתן בסיום קורס לימודי אנימציה!

מה יותר פשוט וקל להשאיר אצלנו את הפרטים שלכם ולהמתין לשפע ההצעות המשתלמות שלנו?

מידע נוסף: פיתוח אפליקציות

לימודי גרפיקה ממוחשבת

Comments are closed.