לימודי מולטימדיה

הרבה אנשים לא מודעים לריבוי האפשרויות של תעסוקה בתחום של לימודי מחשבים של מולטימדיה. יש ביקוש גדול למגוון תפקידים בתחום של מולטימדיה.
לימודי מולטימדיה המשתלבים בתחום המחשוב יוצרים מולטימדיה במחשב ומחוצה לו. עבודה בתחום המחשב כוללת פיתוח תוכנות ולומדות ממוחשבות, כמו כן יש בוגרי מולטימדיה של לימודי מחשב שיוצרים משחקי מחשב שונים ומגוונים. יש חברות שיוצרות אנימציה שמיועדת למחשב או לטלוויזיה והן מעסיקות בוגרים של קורסי מולטימדיה ויש עוד אפשרויות העסקה רבות.

לימודי מחשבים לימודי מולטימדיה
לימודי מולטימדיה כוללים לימודי עיצוב גרפיקה ממוחשבים. במסגרת לימודי מחשבים בתחום מולטימדיה לומדים וידאו, עיצוב בתלת מימד, אנימציה ועוד. מדובר בתואר מלא ושופע הנוגע בתחומים שונים של עיצוב ויצירה.

בתחום מולטימדיה השייך לתחום לימודי מחשבים דווקא המכללות הפרטיות מובילות ובגדול. מכללות יצרו מסלולי לימוד מעשיים וחשובים וכוללות מרצים שעובדים בתחום ומכירים את התחום מהצדדים המעשיים ביותר שלו. כאשר לומדים במסגרות מעשיות כאלה של לימודי מולטימדיה וכן לימודי מחשבים יש סיכוי טוב ליצור קשרים, להתבלט ולהשתלב יפה בתעשייה של מולטימדיה ששופעת משרות מעניינות בתחומים שונים.

מה כוללים הלימודים
במסגרת לימודי מחשב בתחום של מולטימדיה לומדים הסטודנטים מגוון קורסים מרתקים כמו פרי הנד, פוטושופ, סטודיומקס, דיקטרו לינגו ועוד מגוון תוכנות עיצוב ואנימציה. מדהים מה ניתן ליצור עם מגוון תוכנות עיצוב ואנימציה במחשב ובאינטרנט. אם אתם בעלי נטייה אמנותית ואנשים מתפארים מהיצירתיות שלכם בעיצוב ציור ויצירה, לכו ליצור, אך היום אנשים כבר לא שואפים להיות ציירים עניים ובוהמיים, אנשים יצירתיים לומדים היום לימודי מחשבים בתחום של מולטימדיה והופכים ליוצרים עשירים ומלאי רעיונות בתחום העיצוב, הגרפיקה והאנימציה.

משכורות בתחום המולטי מדיה
אם אתם שוקלים ללמוד אנימציה ממוחשבת אתם ודאי שואלים את עצמכם אם ניתן להתפרנס ולהרוויח שכר יפה בתחום זה. משכורות בוגרי לימודי מולטימדיה הן נאות יחסית. הבוגרים מרוויחים שכר נאה כבר מתחילת העבודה שלהם.

בוגרי הקורסים מרוויחים משכורות מגוונות. יש העובדים לפי שעות ומרוויחים כמאה עד מאה וחמישים ₪ לשעה ויש העובדים כאנימטורים ומרוויחים לשם דוגמא אחרי שנתיים של ניסיון כ 8000 ₪ בחודש, בונה אתרים בפוטושופ וגרפיקה יכול לאחר 10 שנים של ניסיון להגיע אל משכורת של 18000 ₪ בוגרי תואר ראשון בלימודי אנימציה, המבצעים עיצוב מצגות אינטראקטיביות או מידול תלת מימד וטקסטורות מגיעים למשכורת של 12000 ₪ בחודש.

תחום לימודי מחשבים במולטימדיה הוא תחום עם הרבה יתרונות גם מכיוון שזה מקצוע בין לאומי שניתן לעסוק בו בכול מקום בעולם ולהגיע למשכורות נפלאות בכול ארץ שתגיעו אליה. כך שתחום מולטימדיה אנימציה ועיצוב הוא תחום מושך ומבוקש והכישרוניים ביניכם יכולים לבנות לכם קריירה מכניסה ויצירתית בזכות לימודי מחשבים של מולטימדיה.

המאמר נכתב באדיבות עמית שקד

לימודי גרפיקה ממוחשבת

Comments are closed.