קורס ניהול רשתות

מי הוא מנהל הרשת בעצם. הוא זה שאחראי על כל אלו שלא מצליחים לתפעל את הרשת על כל תקלותיה, אם למשל טכנאי מחשבים או טכנאי רשת נתקל בבעיה שאינה פתירה מבחינתו הוא פונה לממונה עליו שהוא מנהל הרשת, כל האנשים הטכניים ברשת נמצאים תחת פיקוחו של המנהל. משמע שמנהל רשת הוא זה שצריך להיות מעודכן תמיד בסינכרונים הנכונים, בחידושים שיש לרשת ובעליה להציע, בתקלות הנפוצות או החריגות למיניהן ובכל שינוי או חידוש קטן שיש לעולם הטכנולוגיה להציע. מנהל הרשת צריך לתת מענה מלא ובנוסף גם לדאוג לאבטחה מתמדת של הרשת מפני פורצים סמויים.

על מנת להתקבל לקורס ניהול רשתות הסטודנט לא אמור להיות בעל רקע אקדמאי, למרות שזה שעבר תואר במדעי המחשב לא יוכל לנהל רשתות ויצטרך לעבור אותו כמו כל אחד אחר. תנאי הקבלה דורשים ידע מסויים במחשבים וגם קצת מעט ניסיון. קורס ניהול רשתות מתאים לאלו שכבר נמצאים בעולם ההי טק ורוצים להרחיב אופקיהם, להתפתח בתחום, לקבל קידום ולהעלות משכורת. קורס ניהול רשת מתאים גם לאנשים שלא עוסקים בתחום באופן מקצועי אבל החליטו שזאת הקריירה שבה הם חפצים. רוב הקורסים ברחבי הארץ מלומדים בחסותן של החברות הגדולות, כמו חברת מייקרוסופט, לינוקס, סיסקו ועוד רבות ובסופו של קורס מוסמכים הסטודנטים להיות מנהלי מערכות מידע, מנהלי מערכות, אנאליסטים, טכנאי רשת, מומחי תמיכה טכנית וכל התפקידים הטכניים הקשורים.

ניהול מערכות מידע קשור לעולם ההיי טק של היום, זהו עולם מלא בחידושים, מלא בתחרות וכל כך הרבה אנשים גאונים ומאתגרים יש בחממת ההיי טק, מקצוע ניהול הרשתות מתקיים מעצם חשיבותו הרבה לכל הפרמטרים הללו. מנהל רשת חייב להיות מעודכן ומנוסה בכל הקורה ברשת אותה הוא מנהל, הוא חייב להתמצות בכל התקלות ולעקוב אחרי כל החידושים שיש בשוק על מנת לנהל את הרשת שלו על הצד הטוב ביותר. זהו מקצוע חשוב ואתגרי, הוא נחשב למקצוע יוקרתי בעולם ההי טק ונתונות לו מלא אופציות קידום בעלות משכורות גבוהות במיוחד ואפשרויות להגיע לתפקידי מפתח גם בחו"ל.

הייטק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *