לימוד html

חושבים על לימודי גרפיה ממוחשבת? רוצה לבנות אתר אינטרנט שיקפיץ אותך לא רק מדרגה אחת אלא קומה שלמה? לימוד שפת האם האינטרנטית html יזניק ויעצים את האתר שלכם ויניב לך רווחים ותועלות!

Html היא שפת מחשב אשר הומצאה בשנת 1990. מתוך צורך ייעודי – להקל, לפשט ולייעל את תהליך הנגישות למאמרים בכלל ולמחקרים בפרט, המציא מפתח השפה (טים ברנס-לי) לא רק שפה ייעודית וייחודית אד הוק אלא הניח, הלכה למעשה, את היסודות המוכרים לנו כיום של האינטרנט.

כל הדפדפנים המוכרים כיום מתבססים על שפה זו על מנת להציג תכנים באתרי האינטרנט השונים שפת html "אומרת" לדפדפן שעמו אנחנו עובדים מה חשוב לנו ומה אנחנו רוצים להציג באתר שלנו וכיצד לעשות זאת. איך? לשם כך נדרש לימוד html.

לימוד html למתחילים או מתקדם, מאפשר לנו להבין כיצד מיתרגם הקוד של שפה זו למכלול הסימנים, הכתובים והגרפיים, לדף האינטרנט שבו אנחנו צופים כאשר אנחנו גולשים ברשת.

מי זקוק ללימוד html ?:
מי שרוצים לבנות אתר באינטרנט לא יכולים לפסוח ולוותר על לימוד html . למי שאינם יודיעם אותה, קל וחומר למי שאפילו לא שמעו את שמה מעודם, עלולה השפה הזו להיראות זרה, רחוקה, ובלתי נתפסת. זו טעות לא רק בזווית הראייה אלא בתפיסה: שפת html פשוטה וקלה ללימוד.

לימוד html יכול להתבצע במוסדות לימוד שונים אבל ניתן גם ללמוד אותו באופן עצמי, באמצעות האינטרנט. לפני תחילת הלימוד כדאי לדעת, כי לצורך עבודה בשפת html נדרשים שני דברים:
א. דפדפן אינטרנט ( כגון: פיירפוקס – מומלץ מאוד!) ב. עורך (כגון: ++Notepad שאף הוא מומלץ מאוד)

אל תיבהלו משפע הסימנים…:
במבט ראשון, מכלול הסימנים, קטנים וצפופים, של שפה זו עלול להרתיע אתכם ואף להניא אתכם מלימוד השפה. אין סיבה. על אף החזות "מקושקשת" – מדובר בשפה קלה ללימוד וחשובה מאין כמוה. גם מי שיידרשו להשקיע מאמץ בלימודה- המאמץ ישתלם לכם וההחזר של ההשקעה יהיה ודאי וכדאי מכל בחינה שהיא.

כל שפה שאינה מוכרת היא שפה זרה, אבל שפת html היא שפה שונה, אחרת. זו שפה שימושית שהתועלת שבשימושה עשויה ללא ספק להפוך את ההשקעה בלימודה להשקעה משתלמת מאין כמוה.

אם אתם רוצים להימנות עם בעלי האתרים אשר האתר חולל לא רק שינוי בעסק שלהם אלא מהפכה של ממש- צרו אתנו קשר עוד היום לקבלת מידע על אפשרויות לימוד קורסים בשפה חיונית זו!

לימודי גרפיקה ממוחשבת

Comments are closed.