אביזרים לאייפון 5

  בכל שנה, אפל יוצאים מגדרם עם מכשיר חדש ומתקדם יותר מקודמו. לכל מכשיר חדש שיוצא לשוק יוצאים כמובן גם אביזרים נלווים שמהווים נתח גדול מאוד מההכנסות, מלבד המכשיר עצמו. אייפון 5 הוא האייפון האחרון שהושק עד כה וניתן לראות כי המראה החיצוני שלו השתנה באופן דראסטי וגם האלמנטים האחרים.

המסך של אייפון 5 הוא בגודל 4 אינץ', ארוך יותר וצר יותר,  יש לו מעבד A6 משודרג ומשופר, לסוללה יש זמן שימוש ארוך יותר, גוף האייפון עשוי מאלומיניום וזכוכית, המצלמה איכותית יותר בעלת 8 מגה פיקסל, צילום הלילה השתפר, יש תמיכה ביותר חברות סלולארי, אוזניות משופרות, שקע טעינה חדש ועוד.

ישנו מגוון רחב של אביזרים לאייפון 5, בניהם כמובן כיסויים מגנים לאייפון בשלל צבעים וצורות, ניתן לרכוש אפילו כיסוי שישמש אתכם כארנק, בו תוכלו לאחסן כרטיסי אשראי וכסף ולא להיסחב עם התיק לכל מקום. כמו כן, אביזרים לאייפון 5 כוללים גם את האוזניות המשופרות שאפל הוציאה במיוחד לאייפון 5, עם שמע איכותי כמו של אוזניות גדולות. בנוסף, ניתן לרכוש את המטען החדש עם החיבור השונה או לרכוש מתאם מיוחד שניתן לחבר למטען הישן.

תיקון אייפון

המעבדות בישראל עובדות עם מיטב הטכנאים שיידעו כיצד לבצע תיקון אייפון ללא כל בעיה. כמו כן, בנוסף אל תיקון אייפון, אנשי המכירות שלנו יוכלו להמליץ לכם על אביזרים נלווים ומיוחדים לשימוש עבור אייפון 5. מאחר שהמראה החיצוני של האייפון השתנה, ניתן לראות כי יש יותר אביזרים לאייפון 5, אביזרים חדשים שלא ראינו עד כה. הביקוש לאביזרים מקוריים הוא גדול וניתן למצוא אותם רק בחנויות מובחרות. ישנם חברות רבות שמשיקות מגנים לאייפון ואביזרים נלווים, לכל חברה יש את הייחוד שלה. בכדי לרכוש מגן איכותי שיישאר איתכם לאורך זמן, כדאי לרכוש בחנות שמוכרת אביזרים איכותיים עם אחריות. אולי ההבדל לא גדול מבחינה חיצונית, אך מבחינת פרמטרים אחרים כגון הגנה מלאה מפני קרינה, נפילות ושריטות ישנו הבדל עצום.

הייטק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *