לימודי עיצוב גרפי בסטודיו בי6

בימים קדומים לשלנו, את המילה הכתובה החליפו ציורים שביטאו וסימלו מילים מסוימות. כשהקדמונים רצו לספר לחבריהם שהולך להיות שרב, הם ציירו להם שמש גדולה, כשרצו להביע את אהבתם הם ציירו לב והניחו כי הציור יעשה את שלו וימסור את המסר באופן ברור.

כיום, כאשר אנחנו עדים לעידן כה מפותח של טכנולוגיה, הכול יכול לקרות. תחום העיצוב התפתח לאין ערוך והמסרים הפכו להיות ברורים ומובנים יותר. עיצוב גרפי משלב בין טקסט לתמונה בכדי להעביר מסר מסוים לקהל הנמענים. אחד הסממנים הבולטים של העברת מסרים היא תקשורת חזותית, דרכה המעצב בוחר להעביר את המסר שלו, למרות שכיום עם התפתחות האינטרנט, מעצבים משתמשים גם בשמע בכדי להעביר מסר ברור יותר.

כלים להצלחה

בית הספר לעיצוב, סטודיו 6B: מעביר לימודים לעיצוב גרפי בתחומיו השונים ומקנה לתלמידים את הכלים הנכונים להיכנס לנעליהם של המעצבים הגדולים ביותר. התלמידים מתנסים באופן מעשי בעזרת פרויקט עם לקוח אמיתי, מתמחים במדיה הדיגיטלית שתופסת תאוצה בשנים האחרונות ומקבלים ידע רב שיכניס אותם במהרה לשוק העבודה.

הצצה אל העולם האמיתי

בעבר לימודי עיצוב גרפי היו הרבה יותר תובעניים, מאחר שלתלמיד לא היו את כל הכלים והטכנולוגיות שמציע היום השוק. העיצוב הגרפי נעשה בעבודה ידנית על ידי גזירה והדבקה, שהצריכו דיוק מרבי, אך כיום העיצוב נעשה במחשב בתוכנות מתקדמות, המאפשרות שליטה במיזם בדרך קלה ומהירה יותר. סטודיו 6B מכין את בוגריו לעולם האמיתי, לכן במהלך הלימודים הם מציצים אל עולם זה דרך עיניהם של מעצבים גרפים ידועים שעברו בדיוק את מה שהם עוברים. בישראל, המעצבים הגרפים הם חלק מקבוצה של אגודת המעצבים הגרפים בישראל והם מהווים לתלמידים דוגמא טובה להצלחה. סטודיו 6B מאפשר לתלמידים מרחבי הארץ להגיע ללמוד לימודי עיצוב גרפי ותחומי עיצוב נוספים, לכן יש פריסה של בתי ספר בארץ במקומות מרכזיים: תל אביב, ירושלים וחיפה.

רוצים להישאר מעודכנים? עשו לייק למכללה בפייסבוק.

לימודי גרפיקה ממוחשבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *