קורס פוטושופ

אין גרפיקאי שאינו מכיר אותה, אבל על מנת להכירה, להשתמש בה וליהנות ממנה לא נדרש ידע מוקדם בתוכנת הגרפיקה הידועה – פוטושופ. כאן, באתר, נספק לכם את כל המידע על קורסים שבוגריהם יזכו לתעודה המסמיכה אותם לעבודה מעניינת ומאתגרת!

פוטושופ היא תוכנה גרפית חשובה ובסיסית. ניתן ללמוד אותה במסגרת קורס פוטושופ גם בהעדר ידע בתחום הגרפיקה. די בהיכרות בסיסית בהפעלת מחשב. הלימוד בקורס (קורסים רבים מציעים 12 מפגשים) מאפשר להתוודע אל התוכנה בתוך זמן קצר.

כאן, באתר, מוצעים לכם אפשרויות מגוונות ללימוד קורס פוטושופ. במסגרת הקורס יינתנו הסברים מפורטים, פשוטים וקלים להבנה וליישום, ייערכו תרגילים ובתוך מפגשים אחדים תוכלו גם אתם להתחיל להשתמש בה, להנאתכם ולתועלתכם.

נושאי הלימוד העיקריים בקורס:
גרפיקה ממוחשבת ומבוא לעבודה בתוכנת פוטושופ, מושגי יסוד בעריכת תמונות, עבודה עם ערוצים ושכבות של צבע, יצירת טקסטים ופונטים ועריכתם, שימוש בכלי ציור ובפילטרים, שימוש בצורות שונת, סוגי הקבצים ואופן השימוש בהם, הכנה לדפוס (ולמדיה דיגיטאלית), שיפוץ והשבחה של תמונות סרוקות, ייבוא קבצים, שיטות עבודה עדכניות לייעול העבודה ולשכלולה ועוד.

חשיבות התוכנה ושימושיה:
חשיבות ההיכרות עם תוכנת פוטושופ ורכישת היכולת להשתמש בה אינה רק נחלתם של גרפיקאים. קורס פוטושופ מאפשר גם למי שאינם גרפיקאים אבל עוסקים בתחום שבו הם נדרשים להגיש עבודות מצגות להעשיר את הטקסט לגוונו בעיצוב, אשר שליטה בתוכנה זו, הפופולארית ביותר בתחום העיצוב הגראפי המוכרת כיום, מאפשרת לעשותם היטב.

אנשי מקצוע מתחומים שונים בעיתונות הכתובה, בטלוויזיה באפיקי מולטימדיה שונים, ציירים, מעצבים, צלמים – מיליוני בני-אדם בכל רחבי העולם, משתמשים כיום בתוכנה זו. קורס פוטושופ יסמיך גם אתכם ויאפשר לכם, כבוגריו, להציג תיק עבודות איכותי ומרשים, אשר עשוי להיות כרטיס הביקור ובעיקר – כרטיס הכניסה שלכם למקום עבודה נחשב ונחשק.

אתרי קורסים שונים בכלל בתחום זה בפרט מציעים ממשק חיפוש יעיל ועדכני, אשר מאפשר לכם, המועמדים ללמוד בקורס, למלא פרטים ובאחדים מהם אף לסמן את מוסד ומקום הלימוד המועדף הקרוב למקום מגוריכם (המוסדות והמקומות מוצגים באתר).
 
באחדים מהאתרים מצורף סרטון וידאו קצר המדגים מה היא התוכנה ומה ניתן לעשות באמצעותה. אמצעי המחשה זה ודאי עשוי להקל על הבחירה.

אם אתם מעוניינים לרכוש מקצוע בתחום הגרפיקה אף שאינכם בהכרח גרפיקאים מקצועיים – לימוד בקורס גרפיקה עשוי להיות הצעד הראשון שלכם בדרך שתכניס אתכם למקצוע. כאן תוכלו להתוודע אל מוסדות הלימוד הטובים ביותר בתחום הפוטושופ!

לימודי גרפיקה ממוחשבת

Comments are closed.