טופ 5 קורסי הייטק 2014

שנת 2014 היא השנה בה עולם ההייטק מציע יותר משרות מאי פעם.
זוהי השנה בה תחום המובייל נכנס במלוא עוצמתו לשוק ההייטק ומשרות רבות מוצעות על ידי חברות השמה בהייטק גם לאנשים שסיימו קורסים בתחום ועדיין לא צברו ניסיון.

השמה בהייטק- מה הסיכויים שלכם?

מדי שנה רבים מחליטים להירשם אל קורסי הייטק שונים וזאת על מנת להיקלט בסיום הקורס בחברה ובמשרה בה הם מעוניינים. רצון זה נובע מתוך ההבנה כי העולם כיום מונע על ידי טכנולוגיה מתקדמת, רובוטיקה ותחומי היי טק והעובדה כי רוב האנשים שמשתלבים במשרות שונות בהייטק זוכים בהכנסה יפה, אפשרות לקידום מקצועי וניסיון. בכדי להשיג את כל אלו הדבר הראשון והחשוב ביותר יהיה להגיע להחלטה ברורה באשר לקורס הייטק שהדרישה לבוגריו גבוהה. לאחר מכן, יש לוודא כי הוא אכן מתאים לכישורים של האדם המעוניין להירשם לקורס.

קורס רכזי גיוס

אחד מהקורסים היותר פופולאריים בשנים האחרונות הוא קורס רכזי גיוס לחברות השמה בהייטק IT. אחד הדברים החשובים ביותר בעולם ההשמה להייטק הוא גיוס אנשים נכונים לתפקידים הדרושים. גיוס מוצלח תלוי ביכולת של אותו רכז גיוס להגיע להכרעה באשר לאנשים בעלי הכישורים המוצלחים ביותר למשרה הנכונה. דבר זה מבטיח לקוח שיהיה מרוצה מאוד מהעובד ויקלוט אותו בשמחה בבוא הזמן. בקורס רכזי גיוס השמה בהייטק הסטודנטים ילמדו  את כל המיומנויות הקשורות אל גיוס עובדים, משא ומתן ועוד. המועמדים המתאימים ביותר לקורס זה הם אנשים בעלי יכולת תקשורת והבנה בסיסית בעולם ההייטק שיודעים להנחות, לייעץ ולתווך בין משרות שונות לכישורים.

קורסים בתחום בניית אפליקציות

  • תכנות אפליקציות לאנדרואיד-  קורס תכנות אפליקציות למכשיר הסמארטפון הפועל על מערכת הפעלה של אנדרואיד הוא אחד מהקורסים הפופולאריים ביותר וזאת משום הדרישה הגוברת בשוק הסמארטפונים לאפליקציות בתחומים שונים.
  • קורס תכנות אפליקציות לאייפון- קורס נוסף אליו נרשמים בשנה האחרונה אנשים רבים הוא תכנות אפליקציות באייפון. כאן מדובר על פיתוח אפליקציות של מערכת הפעלה IOS וכיצד לשווק את האפליקציות השונות.

אנשים המעוניינים לבצע השמה בהייטק ולהתחיל לעבוד (גם אם אין להם ניסיון), יכולים לעשות זאת באמצעות קורסים של תכנות באפליקציות שונות הסמארטפונים. הדרישה גדולה וכמעט כל מי שמסיים את הקורס ברמת ציון טובה יכול להציג תיק עבודות ולהתחיל לעבוד בפרויקטים שונים.

קורסים נוספים לשנת 2014

  • שיווק ומכירות- קיימת דרישה גדולה מאוד למנהלי מוצר ולאנשי שיווק ומכירות למגוון מוצרים ושירותים המשתייכים לחברות הייטק וסטארט אפ.
  • קורס QA- קורס בדיקות תוכנה הוא אחד מהקורסים הפופולאריים ביותר בתחום ההייטק בעשור האחרון. אין אפשרות להעלות מוצר לאוויר או למכור מוצר ללא בדיקות של תוכנה וחומרה. לכן, אחד מהקורסים הפופולאריים ביותר וזה שמאפשר לרבים להיכנס לתחום ההייטק ללא ניסיון (מהדלת האחורית) הוא זה.
הייטק

Comments are closed.