למה לעשות קורס איביי באינטרנט

בואו ואספר לכם מניסיון אישי למה כדאי לכם לעשות קורס איביי באינטרנט, ורק באינטרנט.

אם לא הייתם רוצים להיות שותפים למציאות שבה אתם שומעים על כל כך הרבה אנשים שניסו את "מזלם" כמוכרים באיביי ונטשו את המסחר לאחר שלא הצליחו להרוויח סכומים משמעותיים, שלא לדבר על הפסדים צורבים, הרי שאתם מבינים איך לקיחת קורס איביי יכול לעשות את ההבדל בין אלו שמצליחים לאלו שרק מפסידים.

היתרונות של קורס איביי באינטרנט בולטים בשני תחומים עיקריים:

  • בזבוז זמן על טעויות שיכאבו לכם בכיס ובנשמה- לאחר שתיקחו קורס איביי באינטרנט תימנעו מהשגיאות שהיא מנת חלקם של כל המתחילים: בזבוז זמן על מחקר מוצרים שלא מוביל לשום מקום, קניית מוצרים לא חכמה שבסופה תיתקעו עם המוצרים, תפסידו כסף על המוצר או על המשלוח או על שניהם, רק בכדי להביא פידבקים שזו כידוע המטרה המקודשת שעבורה מקריבים את הרווחים מהמכירות הראשונות כל המוכרים המתחילים. השאלה כאן היא: כמה זמן תרצו להישאר בשלב של המתחילים מבלי להתקדם, במיוחד כאשר אתם שומעים ואף יודעים על דוגמאות של אנשים שהפכו למוכרים מצליחים בסביבה הקרובה אליכם.
  • יצירת קיצורי דרך אל הרווחים שתראו באיביי- באמצעות שיטות העבודה שתלמדו בקורס איביי אינטרנטי, תסגלו מההתחלה דרכי פעולה אשר יניבו לכם את הרווחים המיוחלים, שמהם רק תלכו ותתפתחו כמוכרים מצליחים ומקצוענים. בקורס תלמדו איפה לאתר את המוצרים הכדאיים לקנייה ואיזו היא הדרך הטובה ביותר להעמידם למכירה ברווח כדאי, איך ואיפה לאתר סוחרים מקצועיים שאיתם כדאי לכם לעשות שיתופי פעולה עסקיים, ומהי הדרך הטובה ביותר למנף את הרווחים שצברתם אל השלב הבא, שבו משחקים בליגת הגדולים.

רוצים לקבל מיני קורס באיביי במתנה ?

אנחנו מציעים לכם לבדוק את השיטה הייחודית שלנו וללמוד מה היתרון שלנו על כל השאר, כנסו לקישור וקבלו מיני קורס באיביי בחינם

לקיחת קורס איביי פיזי, כזה שמועבר בצורה פרונטלית, ומיועד בעיקר לאנשים טכנופוביים, הינו בבחינת בזבוז משווע של זמן וכסף.

זאת משום שהנאיביים שלוקחים קורס פיזי פרונטלי רק בגלל שהם פוחדים שלא ידעו איך ואיפה ללחוץ על הכפתורים הנכונים, גם אם יצליחו להבין משהו בכיתה שבה עוד תלמידים והמורה מלמד ממרחק וללא יחס אישי, עדיין מנועים מלקבל חלק גדול מהמידע שהוא יכול ללמד אשר חיוני להתחלת והמשך פעילותם בזירה. זאת משום שהוא מוגבל מכמה בחינות: דבר ראשון יש להמתין מרגע פתיחת החשבון ועד לאישור למכור. הסיבה היא שאיביי מאלצים אתכם קודם כל לקנות מוצרים בכדי להשתתף בפעילות בזירת במסחר וללמוד את הלקחים האישיים שלכם כקונים. בנוסף ישנה מגבלה עד כמה מוצרים תוכלו למכור בשלב הראשוני. כמתחילים תוכלו למכור עד 10 מוצרים בחודש הראשון לפעילותכם כמוכרים, או עד שווי של 500 דולר.

גם אם תעשו שמיניות באוויר, מי שיכתיב את קצב ההתקדמות שלכם בשלב הראשוני הם איביי ולא אתם. בשביל להתקדם בשיעור פרונטלי תצטרכו לעשות הרבה שיעורי בית ולבוא מוכנים בכדי שתוכלו ללמוד איך להתקדם. דבר זה יוביל אתכם למחוייבות להשתתף בכל השיעורים, גם אם הם במועד או במקום שלא נוח לכם להגעה. על בעיית החניה כבר לא צריך להכביר מילים, נכון?

קורס אינטרנט

Comments are closed.