למי מתאים קורס בדיקת תוכנה?

קורס בדיקות תוכנה מתאים לכל אדם שמעוניין לפתוח דלת אל עולם התעסוקה ההייטקיסטי, ולא רק. לימודי בדיקת תוכנה הם לימודים שמתאימים לכל אדם שמחפש אתגר , שכר נאה , שמסוגל לשבת מול המחשב במשך שעות ומעוניין להתחיל ולפתח קריירה בעולם ההייטק.

בדיקת תוכנה – מה זה אומר?

המשמעות של בדיקת תוכנה היא בדיקה של תוכנה על כל הבאגים והתהליכים הקשורים אליה. כיוון שאחד מתהליכי החובה של כל תוכנה או אפליקציה וזאת טרם היא נמסרת באופן סופי ללקוח הוא התהליך  של בדיקת התוכנה, כל חברה שמפתחת תוכנות או אפליקציות חייבת לוודא במאת האחוזים שהתוכנה אותה היא מספקת ללקוח שלה היא תוכנה תקינה לשימוש. בכדי לוודא זאת כל חברה מעבירה את התוכנה או האפליקציה סדרה של בדיקות לאיתור ליקויים שונים ותיקונים. כיוון שמדובר על תהליך שנדרש לכל חברה, יש דרישה גדולה מאוד לבודקי תוכנה ובהתאם אנשים רבים נרשמים מדי שנה אל קורס בדיקת תוכנה.

בודקי תוכנה – כל חברה מעסיקה

נכון להיום כל חברה דואגת להעסיק בודקי תוכנה מקצועיים שיוכלו להבטיח לה בדיקות קפדניות של התוכנה או האפליקציה אותה הם מעוניינים למסור ללקוח. בודק תוכנה ידאג לבצע תהליכי בדיקות של התוכנה וזאת במטרה לנקות אותה מכל מיני ליקויים (באגים) ולהבטיח שהתוכנה תפעל כפי שמצופה ממנה. בעבר, חברות הכשירו את המתכנתים שלה לבדוק את התוכנה טרם הם מסרו אותה ללקוח, אך כיום מדובר על מקצוע לכל דבר. מקצוע שדורש מקצועיות וידע רב בכתיבת תסריטי בדיקות ושימוש בכלי בדיקה. כל חברה שמעוניינת לוודא שהמוצר אותו היא מוציאה לשוק הוא מוצר תקין ואיכותי תבדוק את איכות המוצר טרם היא משחררת אותו לקהל הצרכנים.

האם אתם מתאימים?

קורס בדיקת תוכנה הוא קורס שמיועד גם לאנשים חסרי ניסיון אך עדיין חשוב להבין שאם אין לכם גישה למחשב, אם אינכם מסוגלים לשבת שעות מול המחשב ואם אתם מגדירים את עצמכם כחסרי סובלנות, קרוב לוודאי שתחום זה אינו בשבילכם. אך האם יש מעבר לכך? והאם כל מי שסובלני אכן מתאים לתחום בדיקות התוכנה. כאן חשוב לפנות אל מכללה בעלת מוניטין מוצלח בתחום. כיוון שבעל המכללה מעוניין לשמור על המוניטין המוצלח של המכללה ואף לדאוג להשמה מקצועית לכל בוגריה הוא זה שידאג לבחון האם המועמד אכן מתאים לקורס זה דבר שיעשה באמצעות שלב מיון בו תיבדק ההתאמה של המועמד לתחום זה.

כעת, כל שנותר הוא לחפש את אותה מכללה בעלת מוניטין מוצלח בתחום לימודי בדיקות תוכנה ולהירשם. בהצלחה!

תכנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *