קורס אוטוקאד

יש לנו הצעה מפתיעה: קורס ללימוד תוכנת אוטוקאד. העולם נראה אחרת בתלת ממד. השאירו פרטים ונשוב אליכם עם מידע על מוסדות לימוד התוכנה במקום הנוח והמתאים לכם!

קורס אוטוקאד מיועד לאנשי מקצוע מתחומים שונים ובהם: מעצבי פנים, אדריכלים (לרבות אדריכלי נוף) מעצבי תעשייתיים, מהנדסים, שרטטים וכל מי שרוצים להעשיר את הידע שלהם במגוון תוכנות מחשב. קיימות כיום גרסאות ייעודיות של התוכנה – בדו מימד ובתלת מימד – לבעלי מקצוע שונים.

בוגרי קורס אוטוקאד יכולים לבחור בין אפשרויות תעסוקה שונות: עבודה כעצמאיים או כשכירים במשרדי אדריכלות, עיצוב פנים, הנדסה, שרטוט ממוחשב ועוד. תוכנת אוטוקאד היא תוכנה חשובה ויישומית, אשר קשה לתאר את תחום התכנון לענפיו בלעדיה.

מה לומדים בקורס?
הקורס כולל נושאים רבים ובהם: לימודי בסיס, הגדרות נתוני הדפסה, הדפסה בסיסית והוצאת שרטוטים להדפסה, היכרות עם סביבת העבודה של תוכנת חלונות, היכרות עם פקודות ותפריטים, שרטוט תוכניות, חתכים, חזיתות, העתקת שרטוט, מבוא לשרטוט בתלת-מימד, שיטות לשרטוט מדויק, עבודה עם טקסט, עבודה בשכבות, עריכת גיליונות והדפסתם, פקודות ליצירת אובייקטים, לשינויים, לעריכתם ולשכפולם, שרטוט מעגלים, קשתות וקווים, הפעלת תוכנת אוטוקאד בדו-מימד ובתלת מימד.

מסגרת הקורס היא בין 64 – 80 שעות לימוד, העשויים להימשך 10 – 16 מפגשים. הם כוללים ידע עיוני ותרגול מעשי עם התוכנה. מועמדים להשתתף בו הם אנשים שיש להם רקע וניסיון קודם בשרטוט ולבעלי מקצועות כגון: הנדסה, אדריכלות, עיצוב ושרטוט, אשר היכרות עם תוכנת אוטוקאד עשויה לשדרג אותם מבחינה מקצועית.

חשיבות הקורס:
עיקר חשיבותו של הקורס היא ביכולת ליישם את הידע שנצבר בו בתכנון, בשרטוט ובהדמיה תלת-ממדית. כאשר אדריכל, לדוגמה, משרטט בית, דייריו העתידיים יכולים להתרשם מהחלוקה הפנימית של חלליו ולדמות בעיני רוחם, הודות להדמיה התלת-ממדית, כיצד ייראה פנים ביתם.

בזמן שיפוץ, לפני שמתחילים בהורדת קירות או ניסור בבטון ניתן להתרשם מההדמיה התלת מימדית ולחסוך עבודה מיותרת.

גם מעצבים יכולים להסתייע בתוכנה הנלמדת במסגרת קורס אוטוקאד הן לרישום מדויק והן ליצירת מודלים יצירתיים.

עולם התוכן של תוכנת אוטוקאד אינו מעניין כל אחד אבל אתכם הוא ודאי מעניין. נשמח לספק לכם מידע שיגביר את העניין שלכם בה: המקומות הטובים ביותר ללימוד הקורס המעניין והחשוב!

לימוד טכנאי מחשבים

Comments are closed.