קורס java

JAVA ודאי אינה שפת האם שלכם, אבל מאחר שהיא שפת תכנות חשובה – כדי לרכוש אותה יש צורך ללמוד אותה. לשם כך אנחנו כאן: השאירו פרטים ונחזור אליכם עם פרטים על קורסים במוסדות הלימוד הטובים ביותר בארץֱ

קורס java מאפשר לרכוש ידע בשפת תכנות הנחשבת לאחת משפות התכנות היותר פופולאריות והיותר מבוקשות ללימוד. מטרת הקורס, שאותו ניתן ללמוד במוסדות שונים, לימודי בוקר או ערב (כמו כן יש קורסים מיוחדים למבוגרים) להכיר את התוכנה ולתרגל אותה במטרה להגיע לרמה של כתיבת אפליקציה.

השתתפות בשיעורי קורס java מחייבת ידע מוקדם בשפות תכנות בסיסיות והיכרות עם הפלטפורמה הנלמדת בכיתה. העדר ידע בסיסי אינו מאפשר לימוד שפה זו. בתוך חודשים אחדים תוכלו לרכוש מקצוע משתלם ומכניס.

מה לומדים בקורס?:
במסגרת קורס java לומדים בין השאר: הכרת הטכנולוגיה של שפה זו, הגדרת מילות מפתח, בניית מטריצה ומערכים, הגדרת קבועים ומשתנים, תכנות מונחה עצמים (OOP), פיתוח אפליקציות (יישומים), מבוא לשפה והמבנה שלה, פיתוח וכתיבת קוד, אלגוריתם מבנה נתונים, כתיבת קוד פשוט, פרויקט סיום.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הקורס:
קורס java מכשיר את בוגריו (המקבלים תעודת הסמכה מטעם מוסד הלימודים, ובאחדים מהם גם תעודה מטעם משרד העבודה והרווחה) לעבודה בחברות ובמוסדות שונים בתחומים מגוונים ובהם: ביטוח, חברות אשראי,חברות תקשורת, בנקאות ועוד. תכנות בשפה זו מציב אתגר מקצועי מרתק: בניית אפליקציות, פיתוח רכיבים זעירים בתחום הסלולר ועוד.

בשנים האחרונות יש דרישה הולכת וגוברת למתכנתים בשפה זו. גידול הביקוש משפיע גם על גידול בהיצע: לרשותכם מגוון קורסים. כדי לבחון את מידת התאמתו לכם (וההיפך) מומלץ ליצור גם קשר טלפוני.

מצפון הארץ לדרומה תוכלו למצוא את המקום המתאים והנוח ללמוד בקורס JAVA. נשמח לסייע לכם בכל הפרטים הנדרשים- מקומות, מחירים ועוד!

לימוד טכנאי מחשבים

Comments are closed.