קורס sap

מעוניינים להשתלב בשוק עבודה מרתק, מתגמל ובעל אפשרויות קידום רבות בתחום ההיי טק, קורס SAP הוא בדיוק הקורס שייתן לכם יתרון ברור על פני כל האחרים, אז אל תהססו ופשוט הירשמו באתר על מנת שנוכל להעניק לכם את כל המידע הרלוונטי!

קורס SAP נחלק למעשה לשני קורסים עיקריים: קורס השמה וקורס תפעול. קורס ההשמה של SAP נועד על מנת להכשיר אנשים ליישם מערכות ERP בתחום הארגוני. על מנת שהדבר יתבצע יש לערוך שינויים בנהלי ובתהליכי העבודה בתוך הארגון. על מנת שהדבר יצליח יש להכשיר את העובדים בתפעול המערכות החדשות.

קורס הטמעת SAP מכשיר אנשי הטמעה ומקנה להם את הכלים והמיומנות על מנת שיוכלו להשתלב וליישם את תהליכי ההטמעה של מערכות המידע בארגון כחלק בלתי נפרד מתהליך השינוי בתוך הארגון.

אל תתמהמהו, בואו השאירו פרטים כאן באתר ואנו נחזור אליכם במהרה עם מספר הצעות מחיר משתלמות לקורסי SAP הטובים ביותר ברחבי הארץ!

מטרות קורס SAP:
מטרתו הראשונה של קורס SAP היא מעל הכל להבין מה עומד מאחורי התפיסה של מערכות מידע אינטגרטיביות בתוך הארגון וכפועל יוצא מכך השינוי הארגוני הבא לידי ביטוי בהשמה של מערכת ERP. כמו כן הקורס מעניק כלים להוביל ולהשתלב בהטמעה של מערכת ERP בה נדרשת הטמעה של פרויקט גמר מודול מסוים במערכת.

משך הקורס ותנאי קבלה:
לקורס SAP אין דרישות קבלה כלשהם, כל מי שמעוניין יכול להירשם וללמוד בקורס. הקורס נמשך כ – 200 שעות אקדמיות. הקורס כולל לימוד של תכנות ופתרון בעיות.

אם גם אתם רוצים להצטרף לאחד מקורסי SAP המתקיימים ברחבי הארץ, הקליקו את הפרטים האישיים שלכם באתר ואנו כבר נדאג לכם לכל השאר!

לימוד טכנאי מחשבים

Comments are closed.