קורס אקסל

אל אל אל אקסל… רוצים – או זקוקים – ללמוד תוכנה חשובה ושימושית אשר מהווה כלי ניהולי חשוב מאין כמוהו? אתם מוזמנים לערוך אצלנו סקר השוואתי בין מוסדות לימוד שונים המציעים, בין השאר, קורס חיוני זה!

קורס אקסל (תוכנה לעיבוד מסדי נתונים, המגיעה בתוך חבילת OFFICE) הוא אחד הקורסים החשובים והחיוניים למי שעובדים באמצעות מחשב עם גיליונות אלקטרונים. תוכנה זו מהווה כלי ניהולי המאפשר ניהול נתונים בסדר ובדיוק, וגם מעקב שוטף אחרי נתונים. הקורס יאפשר לכם ללמוד כיצד לפתח מערכות בסיסיות של נתונים.

קורס אקסל מקנה ללומדים בו ידע תיאורטי רחב, מאפשר להם לתרגלו וליישמו הלכה למעשה ומכשיר את בוגריו לשליטה באפשרויות החישובים והגרפיים של התוכנה.

מה לומדים בקורס?:

קורס אקסל כולל את הנושאים הבאים: הצגת התוכנה וסביבת העבודה שלה, העתקה והעברה של נתונים בגיליון אלקטרוני, שימוש בתגיות חכמות, שימוש בגרפים ובדיאגראמות, שימוש בסרגל פונקציות, שמירת מסך בפורמטPDF , תאי עזר, עבודה על עמודות ושורות, השואה בין תאים שונים וביצוע מיונים, עבודה בטבלאות, ייבוא קבצים ממסדי נתונים וקריאתם, שימוש באקסל למטרת ניתוח פיננסי ועוד.

דרישת הסף להתקבל לקורס אקסל היא ידע בסיסי בלבד באנגלית וריאיון קבלה. מדובר בקורס שימושי עבור מי מהעובדים באמצעות מחשב שנדרשים, במסגרת עבודתם, לתכנן לנהל קבצים, להגיש דוחות המבוססים על נתונים, לבצע חישובים ולהציג ניתוחים המבוססים על מסדי נתונים, לרבות אלה הכוללים גרפים, וגם בתי אב ומשקי בית שמעוניינים לנהל את חשבון כלכלת הבית שלהם באופן מובנה, שיטתי ומסודר.

קורס חשוב ומועיל:
שימושיה המגוונים של תוכנת אקסל עשויים להסביר את הביקוש ההולך וגובר ללימודה: מנהלי משרדים, מנהלי חשבונות, חשבי שכר, עורכי דוחות ( תשלומים) ניתוח כדאיות כלכלית ואף חישובים מדעיים שונים הם אחדים מהשימושים היותר נפוצים של התוכנה.

הקורס, שעלותו נעה בין 900 ל – 1500 ₪, מתקיים בקבוצות במוסדות לימוד שונים, מכללות לתקשורת ולמחשבים. אתם מוזמנים להשאיר כאן פרטים ונחזור אליכם אם מגוון הצעות. נשמח לייעץ למי מכם שמתלבטים בקשר ללימודיהם את התכנה החשובה בכלל ולמיקום הלימודים בפרט.

צרו עמנו קשר על מנת שנוכל ליידע אתכם על אודות מגוון הקורסים המתקיימים ברחבי הארץ. תוכלו להשוות ולבחור את המתאים לכם ביותר. אנחנו כאן, באתר, לשירותכם בכל עת!

לימודי גרפיקה ממוחשבת

Comments are closed.