קורס MCITP

אם אתה מעוניין לעשות הסבת מקצוע ולהשתלב בתעשיית ההיי טק כמתכנת איכותי, בואו והצטרפו אלינו על מנת שנסייע לכם במציאת קורס mcitp הטוב ביותר שיש ברחבי הארץ!

מטרת קורס mcitp היא לתת לסטודנטים את הכלים להבנה מעמיקה של תכנות מבית מייקרוסופט, הכנה מקיפה למבחני הגמר של מייקרוסופט והשתלבות של בוגרי הקורס בתפקידי תכנות בכירים בחברות ההיי טק הגדולות בארץ.

הירשמו באתר ותתחילו להתברג בעמדות מפתח בהיי טק בתפקידים בכירים שיצעידו אתכם קדימה!

משך זמן הלימודים ותנאי הקבלה:
קורס mcitp נמשך ברוב מוסדות הלימוד בארץ בין 6 חודשים לשנה. הקורס מרוכז ואינטנסיבי ביותר וכולל תכנים בנושאים שונים, מטלות לבית ותרגול מעשי. תנאי הקבלה כוללים בין היתר ידע בסיסי בשפה האנגלית, ראיון קבלה אישי והכרה וידע בהפעלת מחשבי PC.

תוכנית הלימודים בקורס:
תוכנית הלימודים בקורס mcitp מאפשר לבוגרי הקורס לנהל מערכות ורשתות תקשורת המסתמכות על הטכנולוגיות החדישות מבית מייקרוסופט. במהלך הקורס ניתנת הכשרה בתחזוקה ובתפעול של רשתות הקשורות למייקרוסופט. קורס זה נחשב לקורס איכותי ביותר, קשה ודינאמי בכל הקשור להכשרת פיתוח תוכנה.

אפשרויות תעסוקה:
במהלך הקורס הנ"ל נלמדים תוכנות שונות של מייקרוסופט המאפשרות מציאת עבודה בחברות ההיי טק השונות ללא בעיה. שכר בוגרי הקורס נע בין 6000 ₪ למתכנת בראשית דרכו ו – 20000 למתכנת ומנהל פרויקטים מנוסה.

במהלך הקורס לומדים חומר עיוני, מקבלים תרגולים רבים הביתה ויש שיעורים מעשיים רבים. הקורס בתחום MCITP נחשב לקורס איכותי ומבוקש ביותר.

אם גם אתם מעוניינים להצטרף לצוות מוביל ומנצח הקליקו את פרטיכם האישיים באתר ונשוב אליכם במהרה עם כל הפרטים הרלוונטיים על קורסי MCITP איכותיים בבתי הספר הטובים ביותר שיש בכל רחבי המדינה.

קורס אינטרנט

Comments are closed.