קורס dba

מעוניין להיות מנהל בכיר בארגון בתחום התכנות, רוצה לקבוע ולשפר את הביצועים בחברה שלך, מעוניין בתפקידים אחראיים, קורס dba יצעיד אותך קדימה, צור עימנו קשר באתר ואנו נשמח לעזור לך לצעוד קדימה!

קורס dba מכשיר מנהלי בסיסי נתונים, איש ה – dba הוא איש מקצוע האחראי על תחזוק, יישום, תיקון ועיצוב של בסיסי הנתונים בארגון. אנשי ניהול dba להראות ידע רב באנליזה, בניהול נתונים רבים, בתכנות ועוד.

התפקיד בעל חשיבות מרובה היות שמנהל בסיס הנתונים בחברה אחראי הלכה למעשה בכל הקשור לעיצוב ופיתוח של אסטרטגיות ניהול ופיתוח בסיסי נתונים ובתחום אחריותו לשפר באופן רציף את כל הביצועים של המערכות בחברה. אחד מתפקידיו המרכזיים של מנהל dba הוא להתקין עדכונים שונים במערכות החברה.

אם גם אתה בעל כושר ארגון וניהול, אם תמיד חלמת על תפקיד אחראי ומרכזי בארגון, השאר פרטייך באתר ובוא והצטרף עימנו עוד היום לנבחרת של הגדולים מכולם!

תוכנית הלימודים בקורס:
תוכנית הלימודים של קורס dba כולל בין היתר את לימוד הנושאים הבאים: החזרת המערכת לאחר נפילות, הכרת טכנולוגיות המידע השונות בחברה, ניהול מערכת dbms, תחזוק של יומן דאטה, ביצוע גיבויים תקופתיים ובדיקתם, ניהול אבטחת מידע, עיצוב ואדריכלות בסיסי נתונים, ניתוח מידע, התקנת חומרה ותוכנה ועוד.

מטרות הקורס:
מטרותיו העיקריות של הקורס היא בראש ובראשונה להכשיר טכנאי pc, מתכנתים ואנשי ניהול, תחזוקה ותכנות של מערכות dba מגוונות (מייקרוסופט, סקול ואורקול).

אין צורך להסס או להתלבט, השאירו עוד היום את הפרטים האישיים שלכם כאן באתר והצטרפו לאחד מקורסי dba שיתנו לכם את היתרון הברור שיהפוך אתכם למנהלי בסיסי נתונים בכירים בכל ארגון או חברה שתבחרו, הקליקו עכשיו ולא תתחרטו!

קורס אינטרנט

Comments are closed.